Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024
3.1.2025 v 20:40
#181972
Maya
ale nebylo mi dovoleno
to by u mě bylo stejný. Tak ale předpokládám, že se nakonec zadařilo i bez ambulance.
Taky by se mi líbilo kdyby býval prošel ten první návrh.
černý čaj
užij si lapinkoirování 🙂