Odpověď na: Kecací zima 2024

Fóra Ostatní Kecací zima 2024 Odpověď na: Kecací zima 2024

#181972
PetraK

    Maya
    ale nebylo mi dovoleno
    to by u mě bylo stejný. Tak ale předpokládám, že se nakonec zadařilo i bez ambulance.

    Taky by se mi líbilo kdyby býval prošel ten první návrh.

    černý čaj
    užij si lapinkoirování 🙂