Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024
2.1.2025 v 8:59
#181520
Petrs01
Aha tak Billa a Tesco. To je dobře. Nechápu, proč se toho nemůžou chytit i ostatní. A vůbec nechápu, proč se to ještě nepodařilo zarazit. Tahle tradiční zábava, která tu nikdy tradici neměla. Páč jsme měli jen prskavky.