Odpověď na: Kecací zima 2024

Fóra Ostatní Kecací zima 2024 Odpověď na: Kecací zima 2024

#181520
PetraK

    Petrs01
    Aha tak Billa a Tesco. To je dobře. Nechápu, proč se toho nemůžou chytit i ostatní. A vůbec nechápu, proč se to ještě nepodařilo zarazit. Tahle tradiční zábava, která tu nikdy tradici neměla. Páč jsme měli jen prskavky.