Odpověď na: Pudlí kotec

Fóra Ostatní Pudlí kotec Odpověď na: Pudlí kotec

#181443
Asteris

    Fajn, že jste chřipku zahnali, pudlí vycházka je bezva, to závidím. My teď moc strakatých vycházek nemáme a stejně bychom momentálně nemohly jít, už aby to hárání bylo za námi. Ale to si ještě počkáme. Však ona si Elietka časem bude kudrnaté procházky taky užívat.