Fóra › Ostatní › Pudlí kotec › Odpověď na: Pudlí kotec
29.12.2024 v 14:16
#181443
Fajn, že jste chřipku zahnali, pudlí vycházka je bezva, to závidím. My teď moc strakatých vycházek nemáme a stejně bychom momentálně nemohly jít, už aby to hárání bylo za námi. Ale to si ještě počkáme. Však ona si Elietka časem bude kudrnaté procházky taky užívat.