Odpověď na: Kecací zima 2024

Fóra Ostatní Kecací zima 2024 Odpověď na: Kecací zima 2024

#181251
cernej caj

    Petrs01
    nojo ale s tim se nedalo chodit proste do prace… taky rada moji prvni gynekolozky byla, ze kdyz mi nezabral brufen, mam si jich vzit vic, ze… jednou sem ji ch mela asi 8 a stejne se VUBEC nic nestalo :D:D

    Zlatka
    tak at kontorla je OK!

    a nemuzete mit pro kocoury taky dvirka? kdyz se nevyspis,to taky neni moc dobry pro regeneraci

    A jaaaa dneska uvidim dve hunaty koule a nebudou to moje koule 😀