Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024
20.12.2024 v 6:34
#181251
Petrs01
nojo ale s tim se nedalo chodit proste do prace… taky rada moji prvni gynekolozky byla, ze kdyz mi nezabral brufen, mam si jich vzit vic, ze… jednou sem ji ch mela asi 8 a stejne se VUBEC nic nestalo :D:D
Zlatka
tak at kontorla je OK!
a nemuzete mit pro kocoury taky dvirka? kdyz se nevyspis,to taky neni moc dobry pro regeneraci
A jaaaa dneska uvidim dve hunaty koule a nebudou to moje koule 😀