Odpověď na: Pudlí kotec

Fóra Ostatní Pudlí kotec Odpověď na: Pudlí kotec

#181201
Fifi

    Thielli
    Udělám nám trička:
    „une équipe d’antisociaux“

    🙂 A ja bych se te sla zeptat, co tam mate, zda mi to muzes prelozit. 😀

    Posilam vam i Cerny podrbani, jak se zda, neni to az tak trudnomyslna fena jako byla Ruzice. Nehodlam radit, holky vas videly nazivo, tak asi vi, o cem mluvi. Jen k tem psim hratkam – nikdy jsem nevidela svy psiska si hrat s jinym psem tak uvolnene a v pohode, jako to delavaj doma ve svy, byt dvouclenny, smecce. Nahodny psi setkani tohle nemuzou nahradit, at jsou pejskove sebevic pratelsky. Jako jo, probehnou se, poblbnou, ale takova ta interni souhra a pocit bezpeci pri hre tam nikdy nebude. Mluvim o roticích a Troldovi. Pepin si nehraje krom Ruzeny s nikym. 😀