Odpověď na: Kecací zima 2024 Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024 12.12.2024 v 21:57 #180754 MirkaD Fifi-já su na Barborku:-) Dafi den po mě na Mikuláše:-))) a děkuju:-))