Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024
12.12.2024 v 11:56
#180744
nějak mám divnej pocit,že nestíhám………
jakože,hooodně…..
mě ted došlo kolik je hodin…bože tady je bordel a mám ještě venčit než odjedu,,,což je za chvílu…..