Odpověď na: Kecací zima 2024

Fóra Ostatní Kecací zima 2024 Odpověď na: Kecací zima 2024

#180744
MirkaD

    nějak mám divnej pocit,že nestíhám………
    jakože,hooodně…..
    mě ted došlo kolik je hodin…bože tady je bordel a mám ještě venčit než odjedu,,,což je za chvílu…..