Fóra › Ostatní › Kimin gauč › Odpověď na: Kimin gauč
4.12.2024 v 10:56
#180451
Já při venčení používám flexi vodítko, to jde držet v ruce spolu s hůlkou (není to ta stařecká klasika, ale chodím s dvěma – něco jako nordicwalking), ale když se opírám o berle, tak tam to vodítko nejde. Ještě za Goliho jsem byla domluvená v blízké firmě 4dox, že mi ušijí něco kolem pasu, pak to přestalo být potřeba, teď to zas uvážím.