Odpověď na: Kecací zima 2024

Fóra Ostatní Kecací zima 2024 Odpověď na: Kecací zima 2024

#180309
cernej caj

    Takže vlastne by bylo lepsi, kdyby si brtnika par dni ponechali, pac by ho drzeli na luzku sestricky a ty by sis mohla trochu vic odpocinout 😀

    ale tak hlavne, ze uz je to dobry, kdyz muze byt doma a snad vydrzite NIC NEDELAT 😀