Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024
29.11.2024 v 6:06
#180309
Takže vlastne by bylo lepsi, kdyby si brtnika par dni ponechali, pac by ho drzeli na luzku sestricky a ty by sis mohla trochu vic odpocinout 😀
ale tak hlavne, ze uz je to dobry, kdyz muze byt doma a snad vydrzite NIC NEDELAT 😀