Odpověď na: Kecací zima 2024

Fóra Ostatní Kecací zima 2024 Odpověď na: Kecací zima 2024

#180295
Fifi

    Petrs
    mnooo, vsadíš na to výplatu? Já teda ne. Navíc, když se takhle ZJEVILO. Střevo.
    Vyplatu na to nevsadim, by nemeli pejskove co zrat. 😀 Ale ne, si sama pamatuju, jak „hodne“ jsem se po slepaku pohybovala. Sice jsem sla domu asi druhej den, ale mas kuchly bricho, zrzavcovy strevo bylo akutni, zanet, verim, ze se bude strevo setrit a nedalo reverz.