Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024
22.11.2024 v 17:01
#180076
A MIRKO!
ti musím psát sem na nástěnku UPOMÍNKU, bo na mail mi nikdo neodepsal.
Čeká tady na tebe ten dárek, opravdu velmi ráda bych ti ho odeslala, ale je by jeden musel vědět kam, že? ?