Odpověď na: Kecací zima 2024

Fóra Ostatní Kecací zima 2024 Odpověď na: Kecací zima 2024

#180043
EvaC

    Petrs01
    OK.. Ano naštěstí mají tu zahradu..
    Já si je domů bohužel nastěhovat nemůžu, ale v neděli když tak mám čas, tak bych se tam mohla otočit, kdyby Petra něco potřebovala…
    Pošlu Ti do mailu telefon, ať je to když tak rychlejší, kdyby bylo cokoliv třeba.
    Moc na ně myslím a držím všechno co mám..