Odpověď na: Kecací zima 2024

Fóra Ostatní Kecací zima 2024 Odpověď na: Kecací zima 2024

#180041
Petrs01

    máš čas

    Má nařízeno, jestli to nebude dobrý, tak si zavolat záchranku, nechat klíč někde a dát mi vědět. Nakolik to ovšem dodrží… zatím byla přesvědčena, že záda přemluví zpátky k funkčnosti.
    Není to úplně za rohem, takže jen tak na společenskou návštěvu to úplně není. Hodlám jí odpoledne ještě zavolat. Pokud bude „použitelná“, tak je nesmysl se jí motat po baráku, psi s vyvenčením na zahradě přežijou. Pokud by bylo zle, můžem tam zajet, můžem si je v nouzi všechny nastěhovat domů, což mě asi Peťa ale pošle víte kam, můžu u nich přečkat víkend a v neděli kdyžtak odjet i s ohařema… Taky je otázka jak na tom bude Brtník, zda si ho tam budou držet, či bude dobře a pofičí domů. Vono se to nějak vyvrbí, ale dirigovat si to musí PetraK.