Odpověď na: Kecací zima 2024

Fóra Ostatní Kecací zima 2024 Odpověď na: Kecací zima 2024

#179985
PetraK

    Thielli,
    tak neobjednáme si dvě sady? Pro tebe a pro mě?

    😀 😀 Ty si fakt pako. Připravovala jsem článek na zítra, který vznikne jen a jen díky Tobě – děkuji moc, moc a nejvíc -a jak vkládám na stránky ty skvělý fotky, co jsem obdržela, tak koukám v galerii fotek, co se to tam objevilo za fotku. Byla jsem zvědavá k čemu se vztahuje 😀 😀 To řikám, si pako 😀

    Jsem teda ale netušila, že se Ti ta motolice zase vrátila 🙁 . Jakej byl vlastně výsledek minule, bude se s tím něco dělat, nebo jak?

    Asteris
    Okáčko, tak se pak dohodneme na předávce. A……….von s vám na výletě byl nějakej neznámej druh vovčáka? 😀 😀 (to je bomba ty ušiska 😀 )

    Dennyky
    krásná náladovka a já doufám, že Romanovi pomůžou!!

    Fifijová
    gratuluju k eSTéKáčku. Zde sněžilo zatím cestou domů, tady zatím ničehož nemáme.

    A já jdu co ? Spát. A víte co? Vezmu si příští tejden asi volno. Jeden den.