Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024
20.11.2024 v 20:00
#179977
Thielli
ja myslim, ze staci jedna sada a kdyz ji uprostred vezmem stipackama, porad zbude dost na obe :D:D
tak a posledni 4 odpoledne pilne makam…