Odpověď na: Kecací zima 2024

Fóra Ostatní Kecací zima 2024 Odpověď na: Kecací zima 2024

#179884
MirkaD

    Thielli-držím palce!a fajn,že až na zub vše dobrý,uf a 3 kráát uf!!!!

    Čajíku-pes je krásnej!!

    Maya-jo střetntí gorily s kouzou je paky psycho-tak knížka je fakt dobrá!
    ted čtu toho Honzáka ty ty toxický věty-50 toxických vět-to je hoodně dobrý!!!