Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024
18.11.2024 v 15:04
#179884
Thielli-držím palce!a fajn,že až na zub vše dobrý,uf a 3 kráát uf!!!!
Čajíku-pes je krásnej!!
Maya-jo střetntí gorily s kouzou je paky psycho-tak knížka je fakt dobrá!
ted čtu toho Honzáka ty ty toxický věty-50 toxických vět-to je hoodně dobrý!!!