Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024
18.11.2024 v 14:59
#179883
Metro Letňany – Vltavská a pak tramvají
?
Dyť ty radu nepotřebuješ 😉
Teda chceš-li, tak doporučím jít v metru na začátek vlaku, pak budeš mít přestup hned u nosu = 2x krátké schody a stojíš u správné tram. zastávky.