Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024
18.11.2024 v 13:20
#179870
Thielli to bych si vymáčkla sama pak utřela zrcadlo a očenko vypláchla borovou vodou. Zas ty moje humory, ale to bude dobrý, uvidíš. 🙂
A co ten Taliprd není taky ve špitále?