Odpověď na: Kecací zima 2024

Fóra Ostatní Kecací zima 2024 Odpověď na: Kecací zima 2024

#179833
Milena z Prahy

    Thielli,
    jestli uděláme zrzavčí sraz v chladnějším období, vezmu si TIÁRU na rádiovku ?.

    Fifi,
    kamarád převáží v autě (osobním) ovce, tak se mi to vybavilo, když jsi psala o tom svým – ale ty ho máš určitě v lepším stavu ?. My ovšem kamaráda milujeme a jízda v jeho zamřelině vždycky znamená nějaký další dobrodružství ??.