Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024
16.11.2024 v 22:15
#179833
Thielli,
jestli uděláme zrzavčí sraz v chladnějším období, vezmu si TIÁRU na rádiovku ?.
Fifi,
kamarád převáží v autě (osobním) ovce, tak se mi to vybavilo, když jsi psala o tom svým – ale ty ho máš určitě v lepším stavu ?. My ovšem kamaráda milujeme a jízda v jeho zamřelině vždycky znamená nějaký další dobrodružství ??.