Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024
14.11.2024 v 15:07
#179755
Čajíku –
nic takového. U nás je to na důvěře. Ty holky dobře vědí, že zabily třeba hodinu času a chtějí mít svou práci hotovou. A nemají problém se v práci donekonečna zakecat, ale pak nemají problém doma pustit počítač a poslat něco, na co někdo druhý čeká. Mě nikdo nekontroluje, že teď, když mám HO, si sem píšu. Ale já sama vím, co chci mít zítra hotové a vím kolik to asi zabere a tak si pak třeba za hodinu sednu a udělám to. Moje šéfová neví, co si plánuju udělat. A nekontroluje mě. Ale mně by to bylo trapné. Samotné před sebou.