Odpověď na: Kecací zima 2024

Fóra Ostatní Kecací zima 2024 Odpověď na: Kecací zima 2024

#179755
Thielli

    Čajíku –
    nic takového. U nás je to na důvěře. Ty holky dobře vědí, že zabily třeba hodinu času a chtějí mít svou práci hotovou. A nemají problém se v práci donekonečna zakecat, ale pak nemají problém doma pustit počítač a poslat něco, na co někdo druhý čeká. Mě nikdo nekontroluje, že teď, když mám HO, si sem píšu. Ale já sama vím, co chci mít zítra hotové a vím kolik to asi zabere a tak si pak třeba za hodinu sednu a udělám to. Moje šéfová neví, co si plánuju udělat. A nekontroluje mě. Ale mně by to bylo trapné. Samotné před sebou.