Odpověď na: Kecací zima 2024

Fóra Ostatní Kecací zima 2024 Odpověď na: Kecací zima 2024

#179745
MirkaD

    su hroznej chudáček:-(
    ta kolegyně co se do mě před xx týdny ve středu pustila-ta nepříjemná chladařka,co jsem pak telefonovala té kolegyni,co jí to ten den vyžvanila,tak mi to doted dává sežrt..:-(
    jako jo,su na sebe naštvaná-ale stalo se……….
    vím,že jsem neměla nikomu volat,nebo aspon tíhle kolegyni,co jí to vykecá,že
    a mít s touhle kolegyní odpo je očistec
    včera-neser mě!co je to tady?ucpanej odtok!
    -na zemi 3 krabice-Mirkoooo!co ty krabice tady?jak mám umývat zem?
    Ty už máš umytý rožky???i u pece a u ledničky?-no to mi neříkej!
    -říkám jí at po mě neřve-neřvala,ale mluvila nsaraně-ona-já púo tobě neřvu,a nezapomen hned někomu volat a brečet mu do telefonu!!
    a to je furt…:-(
    dnes mě s ní čeká odpo….
    -furt na mě vidí nějaký muchy…
    jako,jo já mluvím sprostě a všichni tam mluvíme spprostě-ale nedovolila bych si někomuu říct-UŽ MĚ NESER…
    -jako nevím-mám si s ní prostě zkusit v klidu promluvit..
    nebo nevím….,
    asi ne….