Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024
su hroznej chudáček:-(
ta kolegyně co se do mě před xx týdny ve středu pustila-ta nepříjemná chladařka,co jsem pak telefonovala té kolegyni,co jí to ten den vyžvanila,tak mi to doted dává sežrt..:-(
jako jo,su na sebe naštvaná-ale stalo se……….
vím,že jsem neměla nikomu volat,nebo aspon tíhle kolegyni,co jí to vykecá,že
a mít s touhle kolegyní odpo je očistec
včera-neser mě!co je to tady?ucpanej odtok!
-na zemi 3 krabice-Mirkoooo!co ty krabice tady?jak mám umývat zem?
Ty už máš umytý rožky???i u pece a u ledničky?-no to mi neříkej!
-říkám jí at po mě neřve-neřvala,ale mluvila nsaraně-ona-já púo tobě neřvu,a nezapomen hned někomu volat a brečet mu do telefonu!!
a to je furt…:-(
dnes mě s ní čeká odpo….
-furt na mě vidí nějaký muchy…
jako,jo já mluvím sprostě a všichni tam mluvíme spprostě-ale nedovolila bych si někomuu říct-UŽ MĚ NESER…
-jako nevím-mám si s ní prostě zkusit v klidu promluvit..
nebo nevím….,
asi ne….