Fóra › Ostatní › Kecací zima 2024 › Odpověď na: Kecací zima 2024
13.11.2024 v 13:04
#179723
Zlatka – a jo takhle, tak to je dobrej čas, to je v pohodě. Lidi co jsou doma, ešče trávěj voběd a ti co jsou v práci, jsou ještě v tý práci.