Odpověď na: Kecací zima 2024

Fóra Ostatní Kecací zima 2024 Odpověď na: Kecací zima 2024

#179723
PetraK

    Zlatka – a jo takhle, tak to je dobrej čas, to je v pohodě. Lidi co jsou doma, ešče trávěj voběd a ti co jsou v práci, jsou ještě v tý práci.