Odpověď na: Kecací zima 2024

Fóra Ostatní Kecací zima 2024 Odpověď na: Kecací zima 2024

#179712
PetraK

    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

    Gůtn tág majne líbe Kindr.RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

    Gůtn tág majne líbe Kindr.

    brýtro do Zimy. Už nám nešlo psát v podzimku, jo? Mně nejde psát očividně vůbec – viz ten dnešní článek, kterej tam nebylo 😮 😮

    Mirko, kdybych měla popsat realitu toho, co vidím u počítadla já teď, tak zlatá neustlaná postel, hodila bych tam šíbru natošup, až bych Dafuli vyděsila 😀 . Brtnik zdil dlooouho, dlooouho, takže spát se šlo pozdě, pozdě a spalo se málo, málo 😀

    ad stránky černýho čaje – zkuste kliknout tady ve spřátelených stránkách – mám tam odkaz na Mawestránky – tam to jde dobře.

    černej čaj
    Kdybys me poslala disk tak ti z toho kozna neco dostanu.
    díkuju, mně se na to koukala taky ajtý guru od Fifi a něco se vytáhlo, leč ty fotky zrovna ne a taky Messer -básnická sbírka Tildova tam nejni a ˇŠustovy pracovní sešity a tak. On tam totiž nebyl prý daný bod obnovy. Ale zůstaly mi třeba básničky co píšu, taková sbírka moje.

    a nekdo jinej ty strepy vsechny sezral…
    ježiši!! To je kretén! Mělas žinfarkt – žinfarkty spíš? Muselo jich bejt hodně. Ten pes je nebezpečnej sám sobě!!!!! Kup si čokoládu, velikou velikou čekuládu na nerva!

    Maya
    hele myslím na Tě. hodně, a posílám přání – přežij to.

    Mimochodem dívali jste se na Bod obnovy teď v neděli, na český scífí?