Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
12.11.2024 v 13:54
#179674
PetraK
opar nevim, rikala zubarka ze z nemoci nebo ze stresu, tak stres by asi sednul, ale jako muj druhej opar v zivote, ja jinak na opary netrpim
ale tohle bylo fakt vyzivny, az vzadu u sedmicky, myslela jsem ze mi upadne pul huby i s uchem a vokem
uz to boli na tom miste jen kdyz si cistim zuby, tak uz to jde
v praci blby, ale jdou zvesti, ze se to tu ma pristi rok zavirat, tak uvidime, musim si pockat na zpravy z vanocnich vecirku, tak se nekdo jiste prorekne