Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
8.11.2024 v 9:20
#179400
No ja su v brne na k11 spokojena… ale je to daleko a jak berou nemam tucha…
Akutky vyjimecne berou rano
A lity lity se zubem:( ten tvuj te neveme?
Ps zajimavost k severske mytologii
Předehra Ragnaröku není mýtus. Dlouhá, temná a drsná fimbulská zima se mohla skutečně projevit