Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024

Fóra Ostatní Kecací bab(y)í léto 2024 Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024

#179364
Thielli

    ja dneska malem sejmula pana na kole

    Já pravidelně málem snímám chodce. Tupci bez reflexních prvků vstupují do vozovky kdekoli mimo přechody nebo na přechodu na červenou. A že nevidí periferně velká světla aut, ani se nepodívají.

    Z ohleduplnosti k řidičům, které nechci oslepovat bambilionem lumenů, jak už to dnes někteří cyklisté běžně dělají, mám zapnuté svícení jen tak, abych byla vidět, pro toho, kdo se podívá, ale neoslňovala všechny na sto metrů.

    Takže až sem přestanu kecat, sedím ve Světlé nad Sázavou za ublížení na zdraví.