Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
6.11.2024 v 15:48
#179352
z baraku na chalupu a zpatky
ehmmmm, nooooo…
edit: teda na baráku dřou jak barevní, to nezpochybňuju ani písmenkem! Brtník je zjevně perfekcionista a… jednou bude ten barák úžasně vymazlenej a funkční. Pokud se teda ti 2 dřív nesedřou.
- Odpověď byla upravena před 1 rokem a 7 měsíci uživatelem Petrs01.