Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
6.11.2024 v 14:52
#179349
Dennyky
výborný! voba, ten první vokážu Rumíčkovi, ten druhej předělám a píchnu u hřbitova. Od tý doby, co se tam udělalo sezení pro babky, jsou tam furt ty šmejdský byčiglisti a po nich přesně tenhle bordel. Pořídim si flusačku, koupim tunu rejže a budu jim to střílet do těch upocenejch prdelí v křoví. Prdon dámy. 😀