Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024

Fóra Ostatní Kecací bab(y)í léto 2024 Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024

#179312
Denny

    čajdo
    tak jaké jsou pocity 40 cátnice?
    To je tááák dávnooo, že už si to ani nepamatuju 😀
    Vlastně joo, dělala jsem oslavu v nádražní restauraci, která už několik let nefungá.
    Bylo to fajn, kytára, přátelé…ale nějak se to dost změnilo.
    No nic, prostě se všechno mění, lidi si záviděj, hamty hamty a pak to tak dopadá.

    PetraK
    Ve vesmíru !
    to víme, předsedo!

    Já sem sice blecha
    no nejen v kanclu, to taky víme, zkus trochen přibrzdit, navíc nemožeš zachránit celý svět, léta běží a najednou zjistíme, že jsou fuč…

    Zlatko
    složení párku
    no proto kupujeme párky v NDR. Teda máme je tak 1x týdně o víkendu ke snídani.
    Jsem ráda, že tuto možnost máme.