Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
6.11.2024 v 7:45
#179312
čajdo
tak jaké jsou pocity 40 cátnice?
To je tááák dávnooo, že už si to ani nepamatuju 😀
Vlastně joo, dělala jsem oslavu v nádražní restauraci, která už několik let nefungá.
Bylo to fajn, kytára, přátelé…ale nějak se to dost změnilo.
No nic, prostě se všechno mění, lidi si záviděj, hamty hamty a pak to tak dopadá.
PetraK
Ve vesmíru !
to víme, předsedo!
Já sem sice blecha
no nejen v kanclu, to taky víme, zkus trochen přibrzdit, navíc nemožeš zachránit celý svět, léta běží a najednou zjistíme, že jsou fuč…
Zlatko
složení párku
no proto kupujeme párky v NDR. Teda máme je tak 1x týdně o víkendu ke snídani.
Jsem ráda, že tuto možnost máme.