Fóra › Ostatní › Pudlí kotec › Odpověď na: Pudlí kotec
4.11.2024 v 9:34
#179240
Ony byly pudle včera úplně Blaženy.
Byly jsme na Hřebenech a šly nad Mníškem pod Brdy mimo hlavní cesty. Lítaly po stopách zvěře, ale žádný útěk, hezky přibíhaly na přivolání. Chlad jim dělal dobře, mně také…
Jen ty hřiby mi udělal čáru přes cestu, počítala jsem delší trasu, ale ten nejtěžší měl ke třem kilům, všechno zdravé… takže člověk si domů nesl sice asi jen deset hub, ale dost se pronesly. ?
Pusinky pak úplně odpadly. Byl to krásný den.
Ty mrazíky byly zatím jen slabé, takže houby ještě OK. Naposledy asi letos.