Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
1.11.2024 v 20:34
#179135
Nejhorsi je, ze tomu cloveku to fakt nevymluvis, nebo vymluvis jen na par tydnu po akutnim problemu zvirecim. Prikladem je spotreba granuli, ktery ta roura ma. Velekvalitni Marp 2 kg baleni, kdyz to prezenu, na den 100 g. Takze za dva tejdny by se mel kupovat novej pytlik. Prdlajs, panicce ta dvoukilovka vystaci treba 3 mesice? Bo cpe do feny cokoliv od stolu, z kuchyne… Skoda slov, nechci bejt sprosta. Ja se snazim Pepina vykrmit, je jak lunt porad i po odcerveni, laduju ho masem, sacharidama, granclema. Ma rychly spalovani, jak je siblej po palici, snad ne nicim dalsim.
Ty si uzij dalsi tapani, hadanku nam vyresis az v nedeli? 🙂