Odpověď na: Kimin gauč

Fóra Ostatní Kimin gauč Odpověď na: Kimin gauč

#179097
Kimi

    Thielli, boty se suchým zipem mám několikery, ale v těch, co jsem měla, se mi dobře chodí po cvičáku.
    Ano, Betynka skutečně prokoukla, na té fotce z gauče je po návštěvě psího salonu, jak píšu v příspěvku nad fotkou (22.10.). Fotky jsem měla s popisky, ale ty se u fotek neobjevily. Zkusím ještě tu třetí, co se podařilo pořídit.