Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
31.10.2024 v 10:45
#179070
Mirko
Já mám takhle recepty, hlavně z Vlasty, máma jí odebírala.Rozdělený podle témat v průsvitných pořadačích.
Třeba Velikonoce,těstoviny, knedlíky,atak.Občas prohlížím,něco vyzkouším,ale není nad Kuchařku naší vesnice z 60tých let.Tam jsou i zdravotní diety,pěstování zeleniny,která se teď vrací .
Černej čaj
Tak si pomalu uvykáte na prostornější spaní.
Potřebuju sehnat krabičku,abych poslala Megi ty bublofolie,dneska se zeptám v Penny.