Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
30.10.2024 v 12:27
#178953
Tak to vyhrály zatím ta okna, pěkně jsem si u toho protáhla tělo a mám to fertig. Do doby, než Brtnik zase bude venku brousit tu dlažbu, ale to už je mi fučik, to pak jen lehce zamávám hadrem a bude.
Teď vyrazíme s ohaříkama ven a pak možná něco z toho kamení odházím, uvidím. Pojedeme-li na kafe, prdím na to.
Dennyky
Hele naše dvě “segry”
Koněf dělá Baghíře maminku!
Kimi, jojojo, já taky ty okna zas tak neprožívám, ale jednou za čas…. to vošmrdlám. Jen ji je výrazně víc, než v Prahé :D. A pak si to můžu s klidem v duši nazdobit
černej čaj – gratuluju k posteli, ať se Ti dobře spí.