Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
28.10.2024 v 10:59
#178862
Taky mám jednu nohu kratší (pravá), ale mám to vrozené, jiný úhel krčku kyčelního kloubu, skolióza jako následek. Do boty podpatěnka, teď už nosím hlavně polobotky, zejména sportovní, dobře se mi v nich chodí. Koncem léta jsem si koupila speciální ortopedické v Béééééézva obchodě.? Dokud jsem byla schopná chodit na vysokých podpatcích, nechávala jsem si ten levý zkrátit. Teď stařenka ještě musí mít dvě hůlky.?