Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
28.10.2024 v 10:29
#178859
Fotky hladí duši,dík všem.
Já mám od rána v patách a na břiše Čertíka.Přitom je venku slunečno,mám otevřený skoro všechny okna.
Včera opět letěly muškáty z parapetu,přežily víc jak 30let,8 něsíců mužovo(ne) péče,ale než se ti dva uklidní asi bude na přežití hodně náročný.Musela jsem to jít hned uklízet,volové si v té vysypané zemi ještě šli pinkat s hrudkama.?
Denny
Já ti nevím jakou mají vprostřed barvu,jsem to tak blízko nezkoumala.Bych si k tomu musela sednout na zem,a včera bylo mokro.
Já to stejně sbírat nebudu, akorát mi bylo líto, že jsem to v té trávě neviděla dřív,než jsem na to vjela.
- Odpověď byla upravena před 1 rokem a 7 měsíci uživatelem Zlata.