Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
25.10.2024 v 12:57
#178796
Dennyky
můj oblíbenej Tolštejn! Tam já to mám moc ráda.
|Koněvovi by čék bůra dal.
ani Pánbůh neví nic vo tom novým systému, co já budu vědět 😀 😀 tedy ….prt. 😀
Děcka a víte, že za dva měsíce jsou vánočky? Se těším ?
vim a sem lehce nerfosní, neb nevim, co narvu pod sosnu.
Fifi
stryc Pepin, pekne mi zado kruplo
Pepin se měl jmenovat Blůtwurst – neboli Jelito 😀