Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024

Fóra Ostatní Kecací bab(y)í léto 2024 Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024

#178796
PetraK

    Dennyky
    můj oblíbenej Tolštejn! Tam já to mám moc ráda.
    |Koněvovi by čék bůra dal.

    ani Pánbůh neví nic vo tom novým systému, co já budu vědět 😀 😀 tedy ….prt. 😀

    Děcka a víte, že za dva měsíce jsou vánočky? Se těším ?

    vim a sem lehce nerfosní, neb nevim, co narvu pod sosnu.

    Fifi
    stryc Pepin, pekne mi zado kruplo
    Pepin se měl jmenovat Blůtwurst – neboli Jelito 😀