Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
24.10.2024 v 11:35
#178720
černej čaj
ty neposles verzi os+ browseru tak nemuzu zjistit, zda peoblem neni v tom konkrernim
se obávám, že vůbec netuším o čem píšeš 🙁
ale i tak mu dost swkundujes
jo to jo, ondynoj pravil, když se zaobíral něčím výrazně podstatnějším při realizaci díry, že je rád, že tímhle se nemusí zdržovat. A to sem hnedle povyrostla 😀