Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
22.10.2024 v 11:19
#178673
černej čaj
a to je snad nejhorsi:D
no to jen vpřípadě, když tu laťku dál neumíš překonávat, a to nejni Tvůj případ, ty kopřivy na skládce…. věřím, že se Ti povedou 😀
Thielli
měla jsi ho chodit venčit a řikat – nesahajte na něj! von kouše!
😀 😀