Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024

Fóra Ostatní Kecací bab(y)í léto 2024 Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024

#178673
PetraK

    černej čaj
    a to je snad nejhorsi:D

    no to jen vpřípadě, když tu laťku dál neumíš překonávat, a to nejni Tvůj případ, ty kopřivy na skládce…. věřím, že se Ti povedou 😀

    Thielli
    měla jsi ho chodit venčit a řikat – nesahajte na něj! von kouše!

    😀 😀