Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
22.10.2024 v 8:55
#178669
Maya
Tak táta měl angoráka Pepu,venku v králíkárně(zezacátku jich bylo víc,jen Pepa zůstal)a tomu bylo minimálně 8.Každý ráno dostal půl tvrdýho rohlíku a hrnek bílýho kafe.Ta srst se posílala někam ke zpracování a máma si objednávala vlnu na pletení.Z tý angorský tu mám ještě schovaný rolák, jenže to děsně kouše.