Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
Petrs01
jako… fakt tomu věříš?
nevím 🙂 ale tahle popisovaná vlastnost na býky, které znám prostě sedí, jsou to estéti, mají rádi krásno i za těžkou cenu. Není to snobství. Ale někdy to teda bolí, protože prostě.
Věci, které se dočtu o sobě na mě taky sedí vč. toho , proč je moje znamení jednou ryba doleva a jednou doprava. A mně se třeba ulevilo, když jsem si přečetla proč to tak je, že nejsem debil, jen jsem v určitém směru v komplikovaným znamení narozená. Naopak jsem ráda, že mi byla dána tím znamením do vínku empatie, umělecký vlohy, který vylezly až teď a jiný věci, který se k tomu znamení vážou.
Jestli tomu věřím to nevím, ale na mě a konkrétně na ty bejky co jsem potkala, ten popis sedí.