Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024

Fóra Ostatní Kecací bab(y)í léto 2024 Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024

#178481
MirkaD

    tak včera jsem šla na vycházku hezky česky k fotbalovýmu hřišti-nepoužívaným
    tam si Dafča zaběhla k lavce,oběhla branky,Žeryk si donesl míček,
    a šlo se dom,Dafi mě pobavila,když měla obíhat stromky a tak před vratama tak oběhla nějakou houbu co tam rostou a šla zpět…
    pak sklidit prádlo,uvařit,uklidit a na jednu busem do práce,
    2 kasa,pak hlavní kasa a úklid,přecenění,a skončily jsme skoro o půlnoci…
    šla jsem spát v jednu v noci,
    vstávala jsem v 7,šla jsem ze psama ke křížku,
    Dafi se plahočila,tak jsem to vzala ke křížku trošku klusem a rychlou chůzí,
    od křížku už Dafi valila sama,a ke křížku musela valit taky,chudák malej je to….
    udělaly si každej hledej ztratil,
    Dafi oběhla 2 krát strom a šlo se dom,
    doma jsem vysvětlovala chvílu prsčce,že má prat,nakonec jsem ubrala koberečk k vaně,změnila program,
    a je tady nádobí ….chjo…..