Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
16.10.2024 v 13:06
#178457
Mně neděle nevadí, jen toho 10.11 se mi to moc nehodí. Třeba 24.11 to už je v pohodě. Je otázka, jestli se to vůbec někomu hodí ?. Pokud to bude někde, kam se dá dojet veř. dopravou, tak se i dopravím.