Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
11.10.2024 v 21:36
#178326
OK, jdu stříhat dvoustovku na čtverečky.
Edit: zítra se večer vracím z Brna, ale vůbec netuším kdy skončíme, do kolika případně přijímáš návštěvy pod balkónem?
- Odpověď byla upravena před 1 rokem a 8 měsíci uživatelem Petrs01.