Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
11.10.2024 v 18:34
#178314
Fifi,
ještě nevím. To na tom oku má krátce. Dáme vědět, až půjdeme.. Nechtělo se mi s tou mojí nemocí někde chrchlat na veterině.
A Pepin má narozky ? tož ho za mě pohlaď, pupínka.
Holkám je teď oběma sedm. Na konci měsíce hnědá bude mít osm let. Tak strašně to utíká… Mám pocit, že je mám chvilku.
Kolik ty jsi vlastně už měla psů?