Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
5.10.2024 v 7:11
#178074
Černej čaj
Koho jsi mudlala?
U nás je hnusně, hnusně a hnusně.
Fifi
Tady taky bahno,mokro,kdyby Trixa aspoň vydržela ležet když ji pustím dovnitř,jenže dožere kočičí žrádlo a ven.Blbec si lehne venku na pršku ,snažim se jí utřít,sotva je trochu suchá už zase lítá po sadě,se z ní picnu.
Kočky jdou ven tak na hoďku,pak spí,v noci dělaj tak úžasnej bordel,že i já hluchoň nemůžu spát.