Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
2.10.2024 v 21:42
#177957
Čají, oni tenkrát s partou nelezli přímo na Annapurnu, ale chtěli dosáhnout do základního tábora na Everestu, to se podařilo, ale centrum toho zemětřesení bylo na Annapurně. Na krizovou linku, kterou tenkrát zřídilo MZV se nedalo dovolat. Ozvali se až ze zpáteční cesty, z mezipřistání v Ankaře. Strach jsem při jeho cestách odstrkovala, souhlasím v tom s Thielli, nebezpečná může být i chůze po silnici v místě bydliště. O cestování, které je dnes možné, se naší generaci mohlo jen zdát.