Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
Ja mela vyplaveny endorfiny asi 1x v zivote, takze asi proto nedelam zadny zajimavy veci:D nejak nevidim duvod:D
Thielli
Ja myslela ze petrs je jeste mlada:D
A sestra je dobra. Ja se svejma kloubama nevylezu ani na stenu, ale on za tim taky clovek musi videt neco zajimavyho, ze ho to laka a bavi. A ten kluk… nekdy lidi v horach zachranuje jen stesti, protoze tam delaji neopatrny blbosti. Pokud borec dosel.na konec ty feraty jak tvoje sestra a rozhodl se jit bez jisteni dal… tak proste dost riskoval nejen svuj zivot. Ale dobre, ze to dobre dopadlo:)
Petrs01
Stara nejses ale silena urcite:D
Kimi
Tak tvuj syn je taky sportovec a cestovatel, je super, ze si nasel k sobe partnerku, kterou to taky bavi:)
On by treba trek kolem anapurny byl zajimavej, pry to neni ani lezecky teren a fakt chodak pro turisty, i norsko, svedsko.. ale je to aby clovek 2 roky setril, nejed, psum kupoval nejvetsi srot, nikde si neudelal vylet ani pardenni odpocinek za rok… a to neni pro me, sedet 2 roky na zadku a nehnout se z domu, nasetrit 40k na zajezd na tyden a dat si repete… to proste neni nic pro me, ja to radsi rozfrcam za maly dostupny vylety po cr:D
Maya
Tak mozna to jen preposlali a ani to obchod neudelal schvalne, tak snad vrati cast penez a mamince budou delat radost misto kytek:)
Muz mi k narozkam objednal 2 pary turistickych ponozek, tak mu rikam schov to… a pak… radsi kouknem, zda poslali spravnou velikost… a vevnitr jen 1 par:D tak tam volam, zpatky sms ze je pan na dovolene at zavolam na prodejnu nejakou, volam na prodejnu za 5 min zaviracka:D pan se omluvil, ze to v praze asi prehlidly pocet kusu a ze mi to dnes zaslou znova. Tak snad jo.
A nejlepsi.. muz ty ponozky vyzvedl uz v sobotu, jenze spechal a rekl si, ze ty knizky od mayi veme az pak… no jenze oni mu spletli cislo zasilky a pry ma v aute neco tezkyho a kdyz tam sel pro ponozky tak zmatenej pan zjistil, ze tam nema balik co ma mit a ma co nema mit:D takze knizky sou od soboty doma, jen to nikdo nevi:D
V 15:30 fyzio, tak dneska do prace. Kolegu, co nas varil za ziva ale neprodlouzili smlouvu, takze nemusim slozite hledat den, kdy budu jezdit do kanclu, zatim, a muzu si to udelat podle potreby:)