Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
28.9.2024 v 14:20
#177859
Rostou houby, jo? Asi se půjdu podívat do lesa, u nás na loukách jsou jen pýchavky, žampiony a ty rizikové bedly.
Černý čaj
Nehodila by se ti tahle postel z Ikey? Dá se snadno složit a rozložit, a na boku má rantlík, takže by ti Ferinka nepropadla.
https://www.ikea.com/cz/cs/p/hemnes-ram-rozkl-pohovky-3-zasuvky-bila-90349326/
Nebo levnější varianta bez rantlíku: https://www.ikea.com/cz/cs/p/brimnes-ram-rozkl-pohovky-2-zasuvky-bila-00228705/