Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024

Fóra Ostatní Kecací bab(y)í léto 2024 Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024

#177859
Odetta

    Rostou houby, jo? Asi se půjdu podívat do lesa, u nás na loukách jsou jen pýchavky, žampiony a ty rizikové bedly.

    Černý čaj
    Nehodila by se ti tahle postel z Ikey? Dá se snadno složit a rozložit, a na boku má rantlík, takže by ti Ferinka nepropadla.

    https://www.ikea.com/cz/cs/p/hemnes-ram-rozkl-pohovky-3-zasuvky-bila-90349326/

    Nebo levnější varianta bez rantlíku: https://www.ikea.com/cz/cs/p/brimnes-ram-rozkl-pohovky-2-zasuvky-bila-00228705/