Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024

Fóra Ostatní Kecací bab(y)í léto 2024 Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024

#177765
Petrs01

    Čím víc to studuju, tím míň mám do toho chuť.
    Zákon: „veřejně a slavnostním způsobem“ (takže v první řadě může sedět místní bezdomovec a my ho nesmíme vyhodit? Když přijdem v kraťasech a sandálech tak naopak vyhodí nás?)
    A pokud budou chtít rodný list, jak někde píšou (zákon je nejasný), tak asi zůstanu svobodná. Asi chtěj. Kuwa k čemu? Stát ví o každým prdu a stejně to musíš znovu doložit? Netuším kde ho mám.

    Fotograf… no vidíš, Petr to asi sám nenafotí a kamarád fotograf půjde za svědka. Dalšího fotografa nemáme. Obzvlášť takového, co by chtěl fotit dva fotografy ?