Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
26.9.2024 v 11:22
#177765
Čím víc to studuju, tím míň mám do toho chuť.
Zákon: „veřejně a slavnostním způsobem“ (takže v první řadě může sedět místní bezdomovec a my ho nesmíme vyhodit? Když přijdem v kraťasech a sandálech tak naopak vyhodí nás?)
A pokud budou chtít rodný list, jak někde píšou (zákon je nejasný), tak asi zůstanu svobodná. Asi chtěj. Kuwa k čemu? Stát ví o každým prdu a stejně to musíš znovu doložit? Netuším kde ho mám.
Fotograf… no vidíš, Petr to asi sám nenafotí a kamarád fotograf půjde za svědka. Dalšího fotografa nemáme. Obzvlášť takového, co by chtěl fotit dva fotografy ?